GDZIE KUPIĆ?

Under Armour Polska

Under Armour Polska

Under Armour to amerykańska odzież sportowa nowej generacji, którą pokochali zawodnicy różnych dyscyplin na całym świecie. Baletnica Misty Copeland, modelka Gisele Bundchen i jej mąż, a zarazem gracz futbolu amerykańskiego, Tom Brady, gwiazda koszykówki Steph Curry, pływak Michael Phelps czy tenisista Andy Murray – to jedni z wielu reprezentantów sportowego stylu i doskonałej jakości, sygnowanej charakterystycznym znakiem UA.

Marka została założona w 1996 roku przez Kevina Planka, legendę amerykańskiego futbolu. Doświadczenia tego utytułowanego sportowca przyczyniły się do stworzenia t-shirta idealnego, uszytego z materiału, który nawet po długim czasie gry pozostaje suchy i lekki. Tak narodziła się idea zbudowania marki, która pragnie uczynić sportowców lepszymi i pomóc im osiągnąć jak najlepsze wyniki, dostarczając zaawansowaną technologicznie odzież i akcesoria – w myśl przewodniego hasła To make athlets better.

Dziś, po 20 latach obecności na globalnym rynku, Under Armour może pochwalić się własnymi laboratoriami badawczymi, w których z sezonu na sezon ulepsza się materiały do produkcji strojów sportowych. Wszystko po to, by ostatecznie osiągnąć technologiczną perfekcję.

Wyłącznym Dystrybutorem Generalnym marki Under Armour w Polsce jest firma MMSport.

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: Akcesoria sportowe, Butik flagowy, Buty treningowe, Ciepłe bluzy z kapturem, Czapki, Czapki z pomponem, Czapki zimowe, Damski i Męski, Ekonomicznie plus, Fajne nakrycia głowy, ModnaUlica poleca, Najlepsze obuwie biegowe, Najlepsze ubrania do biegania, Nakrycia głowy, Nakrycia głowy, Nakrycia głowy dla dzieci, Obuwie sportowe, Odzież sportowa, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Ubrania dresowe, Ubrania na fitness, Ubrania sportowe, Ubrania treningowe, Under Armour.