GDZIE KUPIĆ?

The Same – Mom & Child Wear

The Same jest wiodącą marką projektującą takie same ubrania dla mamy i córki wypuszczane w krótkich, niepowtarzalnych kolekcjach dla nowoczesnych, ceniących komfort i klasyczną elegancję, pewnych siebie kobiet oraz dziewczynek, które chcą być jak mama. Dlatego proponowane ubrania mają za zadanie nie tylko zdobić, ale również sprawić, by obie czuły się w nich swobodnie (pomagają w tym naturalne, wyselekcjonowane materiały oraz brak guzików, zamków i innych ograniczeń).

Główną ideą marki jest tworzenie uniwersalnych i ponadczasowych form w różnorodnej kolorystyce. Cechuje je funkcjonalność, prostota i oryginalność. The Same dba, by ubrania dla mamy i córki zadowoliły każdą klientkę i sprawiły, by czuła się naprawdę wyjątkowo. Nie od dziś wiadomo, że jaka matka, taka córka, dlatego ubrania The Same bez wątpienia wyróżnią Was z szarego tłumu. Za ich sprawą możecie pielęgnować łączącą Was więź i bawić się przy tym modą.  Warto zaznaczyć, że damskie projekty spełniają swą funkcję również podczas ciąży. Proponowane modele mają oversizowe, dość obszerne kroje i wyposażone są m.in. w gumki, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany całej garderoby. Niezaprzeczalnym atutem jest też dostosowywanie modeli do potrzeb klientek oraz realizacja zamówień indywidualnych.

Zapraszamy do świata The Same

Wszystkie projekty The Same są dostępne w oficjalnym sklepie online oraz w dwóch warszawskich showroomach: Ptasia 6 oraz Slow Fashion Pop Up Store w CH Atrium Promenada.

 

Kontakt:

Tel.:  608 010 782
507 811 496

E-mail: [email protected]

 

Wejdź do sklepu


Asortyment: Biżuteria, Butik flagowy, Damski, Ekonomicznie plus, Mazowieckie, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Odzież dziecięca, Oryginalne polskie marki, Polscy projektanci, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Szycie na miarę, The Same, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania boho, Ubrania ciążowe, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania handmade, Ubrania lounge, Ubrania na plażę, Ubrania oversize, Ubrania slow fashion, Ubrania streetwear, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z dużym dekoltem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami, Ubrania z włoskich tkanin.