GDZIE KUPIĆ?

SUPEŁ

SUPEŁ kocha modę, sztukę i dzieci, dlatego zaprasza Was do świata pełnego kolorowych, praktycznych i wygodnych ubrań dla mamy i córki – duetu odważnego i optymistycznie nastawionego do wszystkiego, co go otacza.

Przykuwająca wzrok kolorystyka, niebanalne fasony oraz materiały najwyższej jakości to elementy, które czynią kolekcje SUPŁA absolutnie wyjątkowymi. Pokochacie je od pierwszego wejrzenia za fantastyczne wzornictwo i niesamowitą wygodę. Założycielką marki jest Monika Szmidt-Zygmunt, matka dwóch wymagających (i inspirujących) córek, które same chcą decydować o tym, w jakim ubraniu spędzą swój aktywny dzień.

SUPEŁ to idealny wybór na co dzień. Bajecznie kolorowe projekty sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą, by nie było szaro i smutno. Dzięki nim kobiety od najmłodszych lat uczą się znaczenia oryginalnego looku, na który składają się: jakość, styl oraz indywidualny charakter ubrań.

 

Kontakt:

Tel.: 503 077 854

E-mail: [email protected]

 

Wejdź do sklepu 

 


Asortyment: Ciepłe bluzy z kapturem, Damski, Damskie ubrania, Dodatki, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, ModnaUlica poleca, Odzież damska, Odzież dziecięca, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Sukienki na wesele dla mamy i córki, SUPEŁ, Takie same komplety dla całej rodziny, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania streetwear, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne ubrania.