GDZIE KUPIĆ?

NOSKA

NOSKA to marka, której specjalnością są worki na plecy w nowej odsłonie. Ich oryginalna kolorystyka wpisująca się w wiosenno-letnie trendy sprawia, że są świetnym dodatkiem do codziennej stylizacji. Wszystkie modele wykonywane są z polskich materiałów i przez lokalnych rzemieślników, dzięki czemu stanowią połączenie tradycji z nowoczesnością. Użyte tkaniny i autorski nadruk zostały wykończone zgodnie za standardami OEKO-TEX® Standard 100 – Klasa I (czyli najwyższa, dopuszczająca użytkowanie produktów przez dzieci). Nowością w ofercie jest kolekcja skórzanych plecaków i saszetek typu nerka charakteryzujących się minimalistycznym stylem i surowym wyglądem.

NOSKĘ współtworzą Julia i Bartek. Julia jest z zawodu projektantką wnętrz, Bartek natomiast specjalizuje się w projektowaniu graficznym. Oboje posiadają wieloletnie doświadczenie w designie, jednak do stworzenia czegoś razem, na gruncie zawodowym, dojrzeli niedawno…

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu


Asortyment: Akcesoria od polskich projektantów, Butik flagowy, Damski i Męski, Dodatki, Dodatki handmade, Ekonomicznie, Fajne prezenty, Fajny prezent dla mężczyzny, Galanteria skórzana, Hand made, ModnaUlica poleca, Modne dodatki, Modne torebki damskie, Niezwykłe dodatki, Niezwykłe dodatki, NOSKA, Oryginalne polskie marki, Plecak worek, Plecaki, Plecaki dla dzieci, Ręcznie robione torebki, Rękodzieło modowe, Saszetki na biodra, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Torebki, Torebki handmade, Torebki skórzane damskie, Torebki z polskich skór, Torebki ze skóry, Unikalne dodatki, Worki dla dzieci, Worki na plecy.