GDZIE KUPIĆ?

MeMola

MeMola to świat stworzony dla ludzi poszukujących oryginalnego stylu nie tylko dla siebie, ale również swoich pociech. Świat, w którym projektuje się proste formy z myślą o komforcie każdej kobiety i dziecka w wieku od 3 do 13 lat.

Główną ideą MeMola jest życie w harmonii z naturą, dlatego w grę wchodzą wyłącznie wysokogatunkowe dzianiny w stonowanych odcieniach nawiązujących do przyrody. W tym miejscu dba się o każdy detal i precyzyjne wykończenie produktu dla podkreślenia jego wyjątkowości.

 

 

Kontakt:

Tel.: 503114441

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 

Lokalizacje:

  • ul. Władysława Hassa 2/83, 02-497 Warszawa


Asortyment: Basics/Odzież bazowa, Butik flagowy, Ciepłe bluzy z kapturem, Damski, Damskie ubrania, Dodatki, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Mazowieckie, MeMola, Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Najnowsze trendy za grosze, Odzież damska, Odzież dziecięca, Oryginalne polskie marki, Sklepy internetowe, Sklepy stacjonarne, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Tanie ubrania dla dzieci, Ubrania basic, Ubrania bazowe, Ubrania ciążowe, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dla mamy i syna, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania oversize, Ubrania streetwear, Ubrania z naturalnych tkanin.