GDZIE KUPIĆ?

Matiemi

Matiemi specjalizuje się w projektowaniu i szyciu ubranek dla dzieci (głównie w wieku przedszkolnym). Każde cechuje niezwykła staranność wykonania oraz wysokiej jakości materiały od polskich i niemieckich producentów. Właścicielka marki, Kinga Nowicka, dokłada wszelkich starań, aby każda kolekcja była unikatowa, a zarazem bezpieczna dla zdrowia maluchów i komfortowa w użytkowaniu.

W pierwszej fazie prototypy Matiemi są testowane przez dzieci Kingi. Gdy zdadzą test noszenia i prania, wchodzą do produkcji. Projektantka realizuje również szycie na miarę – na specjalne zamówienie może uszyć produkt w rozmiarach mniej standardowych.

 

Kontakt:

Tel.: 790 432 423

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu

 


Asortyment: Butik flagowy, Ekonomicznie plus, Hand made, Hand Made, Matiemi, ModnaUlica poleca, Nakrycia głowy, Odzież dziecięca, Oryginalne polskie marki, Rękodzieło modowe, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Streetwear, Sukienki balowe dla dziewczynek, Sukienki na miarę, Szycie na miarę, Szycie na miarę, Tanie ubrania dla dzieci, Ubrania dla dzieci, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dresowe, Ubrania dziecięce, Ubrania fullprint, Ubrania na miarę, Ubrania na wymiar, Ubrania streetwear, Ubrania w printy, Ubrania z ciekawym nadrukiem, Ubrania z nadrukami, Ubrania z naturalnych tkanin.