GDZIE KUPIĆ?

Marie Zélie

Marie Zélie

W Marie Zélie wszystko zaczęło się od marzenia. O kobiecości wyrażanej poprzez ubiór, w którym da się odnaleźć coś wyjątkowego. Niezależnie od formy ale z naciskiem na jakość. Z tego marzenia powstała marka…

Marie Zélie to głównie sukienki i spódnice będące kwintesencją modowej kobiecości. Marka stawia na naturalne tkaniny, idealnie dopasowane kroje i perfekcyjne wykończenie. To, co tworzy, wywodzi się z myśli o ważnych momentach, takich jak radość czy wyzwanie. Wszystko po to, byście ubrane w Marie Zélie czuły się swobodnie, a jednocześnie elegancko i pięknie.

 

 

Kontakt:

E-mail: [email protected]

Wejdź do sklepu


Asortyment: Damski, Damskie ubrania, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Marie Zélie, ModnaUlica poleca, Najnowsze trendy za grosze, Odzież damska, Odzież dziecięca, Okazje, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Sukienki balowe dla dziewczynek, Sukienki do biura, Sukienki koktajlowe, Sukienki na studniówkę, Sukienki na wesele, Sukienki na wesele dla mamy i córki, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Tkaniny naturalne, Ubrania boho, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dziecięce, Ubrania z naturalnych tkanin, Ubrania z odkrytymi plecami, Unikalne ubrania.