GDZIE KUPIĆ?

DOMINO

DOMINO to polska marka stworzona na potrzeby małych księżniczek. Oferuje piękne, klasyczne i niezwykle subtelne sukienki dla dziewczynek w wieku od 3 do 10 lat – na co dzień, jak i wyjątkowe okazje.Każdy model to efekt wielkiej pasji, dlatego ma doskonałą jakość, delikatne kolory i jest dostępny w limitowanych egzemplarzach, co urzeka nie tylko małe fashionistki, ale również ich rodziców.

DOMINO realizuje marzenia! Jeżeli macie pomysł na ubranko dla ukochanego dziecka, albo siebie, skontaktujcie się z właścicielami sklepu. Pod tym adresem można zlecić przeróbki gotowych projektów lub szycie na miarę.

 

Kontakt:

Tel.: 695 779 400

E-mail: [email protected]

 

Wejdź do sklepu

 

 


Asortyment: Dodatki, Dodatki handmade, DOMINO, Ekonomicznie plus, Fajne ubrania, Hand made, Hand Made, Klasyczne ubrania, Kreacje wieczorowe, Kreacje wieczorowe, Minimalistyczne ubrania, Minimalizm, ModnaUlica poleca, Niezwykłe dodatki, Odzież dziecięca, Oryginalne polskie marki, Oryginalne sukienki, Rękodzieło modowe, Rękodzieło modowe, Sklepy internetowe, Sprzedaż internetowa, Sukienki balowe dla dziewczynek, Sukienki koktajlowe, Sukienki na miarę, Sukienki na wesele dla mamy i córki, Sukienki na wymiar, Sukienki weselne, Sukienki wieczorowe, Suknie balowe, Szycie na miarę, Szycie na miarę, Takie same komplety dla całej rodziny, Tiulowe spódnice, Tiulowe sukienki, Tkaniny naturalne, Ubrania dla całej rodziny, Ubrania dla dzieci, Ubrania dla mamy i córki, Ubrania dobrej jakości, Ubrania dziecięce, Ubrania handmade, Ubrania na miarę, Ubrania na wymiar, Ubrania z naturalnych tkanin, Unikalne dodatki, Unikalne ubrania.